Hajkreációk az AGEHA-ból december 18, 2011 Ageha Haj Japán Magazinok E. Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal Megjegyzések Jeni2011. december 25. 18:36éljen az ageha!!!VálaszTörlésVálaszokVálaszE.2011. december 25. 21:05:) hamarosan jön a decemberi szám is.VálaszTörlésVálaszokVálaszJeni2011. december 27. 20:11alig váárom :)VálaszTörlésVálaszokVálaszMegjegyzés hozzáadásaTovábbiak betöltése... Megjegyzés küldése Kedves olvasó!Nagyon örülök, hogy írtál kommentet!Annie
éljen az ageha!!!
VálaszTörlés:) hamarosan jön a decemberi szám is.
VálaszTörlésalig váárom :)
VálaszTörlés