Masnis csajos gyaru körmök december 31, 2011 gyaru körmök műköröm E. Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal Megjegyzések Jeni2011. december 31. 14:52hát nekem a párduc mintás körmök nagyon bejöttek! de inkább 3d-s masnik nélkül :)VálaszTörlésVálaszokVálaszE.2011. december 31. 15:05Nekem az a jobb oldali virágos tetszik nagyon *.*de soha nem fog megnőni ekkorára a körmöm, műkörmöt meg nem szeretnék. :DVálaszTörlésVálaszokVálaszMegjegyzés hozzáadásaTovábbiak betöltése... Megjegyzés küldése Kedves olvasó!Nagyon örülök, hogy írtál kommentet!Annie
hát nekem a párduc mintás körmök nagyon bejöttek! de inkább 3d-s masnik nélkül :)
VálaszTörlésNekem az a jobb oldali virágos tetszik nagyon *.*
VálaszTörlésde soha nem fog megnőni ekkorára a körmöm, műkörmöt meg nem szeretnék. :D