Seasons Nail (Popteen) január 19, 2012 körmök műköröm Popteen E. Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal Megjegyzések Jeni2012. január 19. 16:53hát én ezektől meghaltam... nem is túl csicsásak és azok a csipkeminták..... I'm dead X.xVálaszTörlésVálaszokVálaszE.2012. január 19. 19:07^_^VálaszTörlésVálaszokVálaszMegjegyzés hozzáadásaTovábbiak betöltése... Megjegyzés küldése Kedves olvasó!Nagyon örülök, hogy írtál kommentet!Annie
hát én ezektől meghaltam... nem is túl csicsásak és azok a csipkeminták..... I'm dead X.x
VálaszTörlés^_^
VálaszTörlés